top of page

İşletim Sistemleri Çözümleri

Bilgisayar donanımları kendi başlarına yetersizdirler, bu donanımları kontrol edebilecek gelişmiş yazılımlara ihtiyaç vardır. Microsoft firmasının geliştirdiği Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya 8.1, Apple firmasının ürettiği Mac OS X, veya açık kaynak kodlu işletim sistemleri Linux

  • Microsoft Windows işletim sistemleri

  • Apple firmasının ürettiği Mac OS X

  • Linux açık kaynak kodlu işletim sistemleri

 

Donan İşletim Sistemi Çözümleri 

Dünya üzerinde son kullanıcı tarafında kullanılan işletim sistemlerinin %90 lık bir kısmını Microsoft firmasının ürettiği Windows İşletim Sistemleri oluşturmaktadır. Donan Bilgisayar olarak bizlerde işletim sistemlerine servis verirken bu sistemler üzerine yoğunlaştık.

Donan Bilgisayar olarak Microsoft Windows işletim sistemleri üzerindeki tüm hizmet ve servislere desteğimiz bulunmaktadır.

Örnek vermek gerekirse yazıcılarla ilgili sorunlarda “Yazıcı Biriktirme Hizmeti”, hata kayıtlarını tutan “Olay Görüntüleyecisi” veya ağ bağlantılarınızı yöneten “Ağ ve Paylaşım Merkezi”. Bu servislerin hepsi işletim sistemleriniz üzerindeki kritik servislerdir.

Bu servislerin yönetimi ve sorun olması durumunda servisi tarafımızca yapılabilir. Ayrıca işletim sistemleri üzerine bulaşan virüs, truva atı, solucan gibi zararlı objelerin temizliği, farklı yazılımların yüklenmesiyle ilgili oluşan sorunların çözümü, Windows Live gibi Microsoft hizmetlerinin konfigürasyonları; hepsi tarafımızdan hizmet olarak sunulmaktadır.

Microsoft Windows işletim sistemlerinin lisanslarınız dahilinde kurulumu bu çözümümüz ile gerçekleştirilir.

Bilişim Online sitemizi bu adresten ziyaret edebilirsiniz:

http://www.goyagroup-bilisim.com

bottom of page