top of page

Neden bizi seçmelisiniz?

01.

Faresin Yem Karma Makina Yedekparça satışı ve Online mağazımızda ilave Çiftlik ve Makina ürünleri satışı odaklı 2018 yılında kurulmuş olan GOYAGROUP Makina - Havacılık - Bilişim Teknolojileri adı altında faaliyet göstermektedir. Ürünlerin Orijanal ve en kalitesini ürünler yelpazemizin altında satışa sunuyoruz.

02.

Yaratıcılığımızı ve teknolojik bilgiyi ön planda tutarak yaptığımız projelerle gurur duyuyoruz. Takım olarak hedefimiz kullanıcı dostu, teknik olarak gelişmiş , görselliği ile heyacan verici donanımsal çözümler tasarlamak ve geliştirmektir.

03.

Makina Servis Hizmetlerimizde Almam standardına dayanarak Türkiye pazarındada Teknik hizmetimizi yüksek kalitede vermeye önem gösteriyoruz.Çiftçimizin ihtiyacı olan tüm makine ve ekipmanların satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunan uzmanları ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktayız.

04.

Online Mağazamızda sizin Makinalarınız için uyumlu ürünler ile hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurulduğu günden bu yana kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen şirketimizde Faresin yem karma makineleri, Packo Süt Soğutma tankları, Fullwood süt sağım makineleri, Fullwood, SCR , ENGS sürü yönetim sistemleri, JOZ gübre sıyırma sistemleri gibi daha birçok ürün tedarik edilmekte ve Teknik Servisi ile birlikte eğitim ve Danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

05.

Gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz.

bottom of page