top of page

Ödeme Seçenekleri

Kapıda ödeme varmı?

Hayır, goyagroup-makina.com'da kapıda ödeme seçeneği yoktur.

American Express kredi kartları ile ödeme yapabilir miyim?

American Express kredi kartları ile  goyagroup-makina.com'da  ödeme yapabilirsiniz.

BKM Express Nedir?

BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve bankalara birlikte geliştirilen, internet üzerinden alışverişlerin hızlı ve pratik yapılmasını sağlayan bir çözümdür. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapıp taksit ve puan kazanabilirsiniz.

Birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapabilir miyim?

Ürün satın alması sırasında birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapamazsınız.Farklı kredi kartlarıyla tek bir ödeme yapılamaz.  

CVV (CVC2) Numaram silinmiş. Nereden bulabilirim?

CVV numaranızı bankanızdan öğrenebilirsiniz.


 

Hangi bankalara taksit yapılır?

Axess: Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Odea Axess ve Carrefour Axess kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4 ile 12 ay aralığı taksit imkanı sunulur.

Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4 ile 12 ay aralığı taksit imkanı sunulur.

CardFinans: Finansbank kredi kartınızı kullanarak vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4 ile 12 taksit imkanı sunulur.

Maximum: İş Bankası Maximum ve Maximiles kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4 ile 12 ay aralığı taksit imkanı sunulur.

Paraf: Halk Bankası kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4 ile 12 ay aralığı taksit imkanı sunulur.

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile Vakıfbank Worldcard kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4 ile 12 ay aralığı taksit imkanı sunulur.

*Taksitli alışveriş için sipariş tutarı, 75 TL ve üzerinde olmalıdır.

**Altın&Gümüş kategorisinde yapılan alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.

Taksit Sınırlaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 12 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 3 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay olarak uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemeleri ve kuyumla ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği yoktur.

Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartları için taksit kısıtlaması yoktur. Tüm kategorilerdeki ürünler, ticari kredi kartları ile 3, 4, 5, 6 veya 9 taksitle satın alınabilir.

Ticari kredi kartı nedir?

Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

Ticari kredi kartına nasıl sahip olabilirim?

İşletme sahipleri, bankalara başvurarak ticari kredi kartı sahibi olabilir. Bankanızdan ticari kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mağaza siparişi onaylamadı, para iadesi ne zaman yapılır?

İade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Mağaza siparişimi reddetti. Ücret iadesi ne zaman yapılır?

Ücret iadesi, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.


 

Nasıl ödeme yapacağım?

Sepetim sayfasından satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Satın Al butonuna basın.  Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresleri seçin veya yeni bir adres girin. Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, MasterPass ve GarantiPay ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart  bilgilerinizi girip eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayın. 

Satın aldığım ürünün fiyatı düştü. Fiyat farkını almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünlerin fiyatları, Döviz kuruna göre değerlendirilir belirlenir. Ürün fiyatlarındaki değişiklikler, mağazaların ücretlendirme politikası ve kampanya dönemleriyle ilgilidir. Bu nedenle aynı markaya ait, ancak farklı tarihlerde satışa sunulan ürünlerde fiyat farklılıkları olabilir. Ürünün fiyatının değişmesi durumunda  aradaki fark ödenmez. Değişmiş fiyatla ürünü satın almak istiyorsanız mevcut siparişinizi iptal edip tekrar satın almanızı rica ederiz.

Taksitli alışverişimin iadesi nasıl yapılır?

Taksitli yapılan alışverişlerin iadeleri, banka prosedürleri gereği, taksit süresi ve ilgili taksit tutarlarına göre yapılır. Taksitli siparişlerde iade yapıldığında kartınıza tek seferde ödeme yapılarak toplam işlem tutarı kadar limit açılır. Banka işlem ve süreçlerine göre ekstrenizde artı/eksi bakiye olarak görebilirsiniz.

bottom of page